Aplikacja TVP VOD nareszcie dostępna na Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Stało się, prośby zostały wysłuchane. Apple TV nareszcie jest produktem kompletnym. Na przystawkę multimedialną giganta z Cupertino trafiła właśnie aplikacja TVP VOD od publicznego nadawcy. Gdy jeszcze doliczymy do tego wcześniejszą dostępność tytułu Player (z treściami telewizji TVN) to Apple TV śmiało może rywalizować z Google TV jak równy z równym.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dodatkowo za tydzień upada Google Stadia, czyli duża zaleta chociażby urządzenia Chromecast 4. Tymczasem mobilne gry premium z Apple Arcade można śmiało uruchamiać na Apple TV. W przeszłości My mobile chwaliło udostępnienie opcji AirPlay w aplikacji TVP VOD na iOS. Dzięki temu można było oglądać ulubione seriale na dużym telewizorze z podłączoną czarną kostką Apple TV. Teraz funkcja jest całkowicie zbędna.

Wszystko działa natywnie z poziomu Apple TV i dedykowanej aplikacji. Ponadto znikają też liczne problemy jak chociażby przerywana transmisja podczas klonowania obrazu z iPhona na telewizor. Najprawdopodobniej przyczyną takiego stanu rzeczy był brak obsługi kodeków reklam w procesie streamingu, które często występowały w środku materiału wideo. Na szczęście są to tylko przykre wspomnienia z przeszłości.

(fot. Apple/TVP/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt