PREMIERA: Aplikacja TVP VOD wreszcie ze wsparciem dla AirPlay w Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niemalże równo rok temu serwis My mobile narzekał na brak wsparcia standardu AirPlay przez aplikację TVP. W tle nawet pojawiła się imponująca siedziba Telewizji Polskiej wykonana podczas prawdziwej wizyty w Warszawie. Kto pomyślałby, że prośby zostaną wysłuchane. Otóż oficjalna aplikacja TVP VOD na iOS nareszcie wspiera standard AirPlay dla Apple TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Oznacza to wiele cennych zalet. Otóż za pomocą pilota nareszcie możemy przewijać materiał filmowy, dajmy na to odcinek kultowego serialu Klan (chyba ostatniego, który nie prezentuje treści typu lol content na tle chociażby Na Wspólnej produkcji konkurencyjnej stacji TVN). Kolejna sprawa to zgaszony ekran, który niepotrzebnie nie nagrzewa iPhona do czerwoności (tak się niestety działo podczas non stop wyświetlanego materiału).

Teraz na telefonie firmy Apple mamy monit mówiący o transmisji na Apple TV. Niestety nie udało się go całkowicie ściemnić jak to jest w lepszej jakościowo pozycji HBO GO, na której również przewijanie obrazu działa zauważalnie sprawniej. Najprawdopodobniej też reklamy nie będą ścinały projekcji jak na poprzednim wydaniu tytułu TVP VOD. Wkrótce i ten aspekt zostanie sprawdzony podczas praktycznych testów nowej wersji aplikacji.

(fot. Apple/TVP/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt