PREMIERA: Apple, dwa razy na tak

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Podwójne zadowolenie z produktów Apple. Takie nasuwają się wnioski po latach użytkowania urządzeń z logo mitycznej wręcz marki z symbolem nadgryzionego jabłka. Okazuje się bowiem, że znak Apple nie jest tylko pustym frazesem marketingowym, a czymś zdecydowanie więcej. Chodzi o naprawdę występującą gwarancję wysokiej jakości działania oraz długowieczności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszym z nich jest Apple TV, które zostało nawet uznane najlepszym produktem 2017 roku. Po dziś dzień urządzenie otrzymuje stosowne aktualizacje oprogramowania (niestety nic nie dające w kwestii naprawiania bugów). Tak to działa świetnie na platformach Netflix czy Amazon Prime Video. Do tego dochodzi klonowanie obrazu z aplikacji TVP VOD wspierające technologię AirPlay w wersji na iOS z pilotem włącznie.

Drugi to genialny iPhone 5S, wręcz kultowy smartfon dla branży telekomunikacyjnej pracujący aktualnie jako wygodny tablet obsługiwany jedną ręką. Aż chciałoby się powiedzieć, że do kompletu brakuje tylko MacBooka. Swoją drogą to ciekawe czy lepiej pracowałoby się na nim względem dajmy na to notebooka z kartą graficzną Nvidia GeForce GT740M (2 GB). Jego komfort wygody za sprawą procesora M1 Chip zachwala cała masa polskich YouTuberów. Więcej szczegółów jest na www.apple.com/mac/m1.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt