PREMIERA: Ważna zaleta aplikacji Gmail po aktualizacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością trudno w to uwierzyć, ale naprawdę można profesjonalnie pracować z pocztą email na inteligentnym telefonie komórkowym zupełnie tak jak na komputerze (najczęściej tym przenośnym typu notebook lub laptop jak kto woli). W ten sposób później spokojnie da radę pozyskać wielu wartościowych klientów, a następnie umów. Aplikacja Gmail na Androida zyskała wielką zaletę po aktualizacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o poprawne, bo pełne wklejanie skopiowanego formatowanego tekstu z takimi kwestiami jak pogrubienie czcionki, jej pochylenie czy podkreślenie. W poprzednich wydaniach ta funkcja szwankowała. Teraz opcja działa praktycznie zawsze w wersji tytułu Gmail z nowym logo. Dzięki temu użytkownik nie musi wielokrotnie powtarzać tej samej czynności podczas pracy z tekstem. Wszystko śmiga niczym w Wordzie od Microsoftu.

I bardzo dobrze aż chciałoby się powiedzieć. Mobilność pełną gębą. Jak tak dalej pójdzie to w kawiarniach coraz mniej osób będzie siedziało z laptopami. W ich miejscu zobaczymy multimedialne smartfony z dużymi ekranami. Oby tylko ich bateria wytrzymała podczas sumiennego wykonywania obowiązków chociaż te 4 godziny w trybie non stop. Dla przykładu MacBooki od Apple nawet i 11 godzin dadzą radę działać na akumulatorze.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt