Stare logo poczty Gmail było lepsze, ale za to debiutuje Web Stories Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gmail to najpopularniejsza poczta Email na świecie rozwijana przez koncern Google. To właśnie ona kilka lat temu zrewolucjonizowała nie tylko polski Internet. Chodziło o wyrzucenie na technologiczny śmietnik historii spamu od takich dostawców poczty elektronicznej jak Wirtualna Polska czy Onet. Połowa wiadomości w nich otrzymywanych to była w zasadzie niezbyt ciekawa losowa reklama.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem powinna to być jak najbardziej prawdziwa korespondencja od żywych osób. Gmail właśnie zmienił logo na zdecydowanie bardziej kolorowe. Zdaniem My mobile poprzednie było lepsze. Tylko tak należy rozumieć czerwony krój w środku koperty na kształt litery M. Był to genialny pomysł. Podobną zmianę na gorsze mieliśmy dosłownie na dniach z nowym logo Google Maps w formie pinezki na tle mapki.

Tym samym jak widzimy nie wszystko, czego tylko się tknie Google to zaraz zmieni w złoto. Klęsk i porażek w jego wykonaniu nie brakuje, czego najlepszym przykładem było zamknięcie aplikacji Google Play Music. Kalifornijski gigant właśnie startuje z nowym projektem. Chodzi o Google Stories na wzór karty Twój Dzień w Facebooku czy wcześniej Snapchat. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.stories.google oraz www.developers.google.com/search/docs/guides/enable-web-stories.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11510 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt