PREMIERA: Startuje duża kampania reklamowa T-Mobile Go na kartę [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

T-Mobile Go to nowa oferta na kartę, która została ciepło przyjęta nie tylko przez My mobile, ale również jego mocno wymagających czytelników. Teraz różowa lub magentowa jak kto woli sieć komórkowa wystartowała z dużą kampanią marketingową. Reklamy oczywiście możemy oglądać w wciąż najbardziej prestiżowym medium jakim jest telewizja.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Owszem, młode pokolenie jej nie ogląda, aczkolwiek ekwiwalent reklamowy tam przy dajmy na to milionie widzów jest średnio 20-sto do nawet 40-tnie większy na tle stawek Google wypłacanych polskim twórcom treści. Nie zdziwmy się więc jak podczas przełączania kanałów zauważymy zupełnie przypadkiem reklamę T-Mobile Go na kartę z nielimitowanym dostępem do serwisów VOD typu Netflix, Player czy YouTube.

Przełom jest dużego gatunku i co do tego nikt nie może mieć wątpliwości. Mobilne kinomaniaki powinny być zatem wniebowzięci. Więcej szczegółów o produkcie operatora T-Mobile znajdziemy na oficjalnej witrynie www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/30GB. Oby takich pozytywnych rozwiązań dla klientów było jak najwięcej na tle wszechobecnych podwyżek. Wystarczy nadmienić wzrost stawek jednostkowych za minutę lub SMS/MMS.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA T-MOBILE GO NA KARTĘ

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.12 komentarzy do “PREMIERA: Startuje duża kampania reklamowa T-Mobile Go na kartę [My mobile TV]”

 1. Piotr Odpowiedz

  Słabo bo ograniczają prędkość i rozdzielczość. W usłudze Supernet Video DVD maksymalna prędkość transmisji danych – 1,5 Mb/s; jakość – 480p. W telefonie to jeszcze ujdzie ale jak ktoś chciałby używać tego w telewizorze to będzie kiepska jakość.

  • adik

   To ograniczenie dotyczy wyłącznie tej usługi, w wyższej rozdzielczości możesz oglądać ale już ze swojego pakietu, jest jeszcze wersja HD tej usługi za 20 zł.

  • Kamil

   Co ciekawe na lejku 1,5 Mb/s plynnie powinno działać YouTube w jakosci HD ?

   zrodlo: My mobile RESEARCH (wlasne testy lejka 1 Mb/s w A2Mobile)

  • szotyi

   Kamilku to pisałem ci już żebyś kupił stater za 5 zł i testował 5 dni. Tak jest, działa normalnie HD. Teraz już testy są niemożliwe bo statery zniknęły .

  • Kamil

   Trwają rozmowy z PR T-Mobile Polska, wyjaśniłem sympatycznej pani przez telefon, że reprezentuje jakościowa blogosfere, a nie portal publikujący byle co na akord 50 postów dziennie. Tak więc bym może przez rok będę testował usługę dla wymagającego czytelnika My mobile aka VIP i opisywal na bieżąco wrażenie tzw. premium #original_content ?

  • szotyi

   Ale wiesz Kamilku że ta pani to biuro obsługi? Wiesz Kamilku że oni tu zagladną i zobacza co to jest? Że poczytaja twoje wpisy i wyciagna wnioski. Wiesz że przez wiele lat dysktyminowałes tmobile błednie uważając że ma lejek 15 mega który jest tylko w konkretnych ofertach i spychałes ją w tych śmieciowych rankingach opierających sie na archaiźmie cen jednostkowych.
   Spokojnie , na szczęscie nikt nie pójdzie na to. Nic nie bedziesz testował i jeszce chciałeś rok testowac . Hhahaha

  • szotyi

   Kamioku ty jesteś tak wymagający że jedziesz na a2mobile za 12,90 pakiet internetu i na plusie 60 GB za 15 zł . Tmobile to za wysoki poziom dla cb. Ty dla czytelnikow nie byłes gotów wydać 5 zł na test usługi.Ty pytasz sie czytelników o regulaminy , nie znasz ofert.

  • Kamil

   Żadne biuro obsługi ani agencja PR aka pośrednik, tylko centrala T-Mobile Polska, ciężko było zdobyć numer telefonu, ale sie udało. Tylko tak w tym nienormalnym kraju można coś załatwić 😉

  • szotyi

   No w pore sie Kamilek połapał że streaming je dużo wiec nie potrzeba setek GB i wystarczy jedynie usługa bez limitu na streaming. Ja nie mam jak testowac tego z wifi direct bo nie mam sprzetu ale może ktos sprawdzi jak castowanie na telewizor z telefonu. Czy nie zjada.

  • Kamil

   Jakby się dało klonowac obraz w HD via AirPlay na Apple TV to już wogole bomba bez zużycia danych ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt