PREMIERA: Zbugowana technologia RCS od Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć uroki Androida. Miało być pięknie, a znowu coś nie działa jak powinno na wzór niezawodnego (w największym stopniu) iOS. Chodzi przełomową technologię RCS, która na żywo robi kolosalne wrażenie. Niestety, ale często mogą się nam trafiać błędy z wiadomościami SMS czy MMS z komunikatami w stylu nie udało się ich wysłać.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Koncern Google chciał zrobić udaną kopie iMessage od Apple, tymczasem wyszła z tego spora zawodność. Dla porównania klasyczne wiadomości tekstowe wysyłane przez sieć operatora (nie tą Internet) zdecydowanie rzadziej miały podobnego rodzaju bugi. Być może problem wynika z faktu, iż odbiorca wcale nie ma aktywowanego RCS. To samo dotyczy braku zainstalowanej aplikacji Wiadomości na Androida.

To dlatego SMSy oraz MMSy są później wysyłane w formie płatnej, a nie darmowej. Możemy je poznać po jasnym odcieniu błękitnego dymku na tle ciemniejszego. Cóż, pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję na szybkie rozwiązanie problemów. W przeciwnym razie spora liczba użytkowników największej na świecie platformy komórkowej będzie przeklinać w niebogłosy innowację o nazwie RCS.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt