PREMIERA: RCS puści operatorów z torbami

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Houston, mamy problem jak w misji Apollo 13. Za chwilę taki komunikat może się pojawiać w centrum dowodzenia wielkich sieci komórkowych. Będzie to skutek drastycznych spadków przychodów z tytułu wysyłanych wiadomości SMS czy MMS. Wszystkiemu winna jest technologia RCS, która w praktyce dopiero robi duże wrażenie. Naprawdę miłe jest to uczucie zatrzymanego salda.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już bowiem nie uciekają te niepozorne złotóweczki na multimedialne korespondencje. Wszystko teraz idzie przez Internet niczym w iMessage od Apple na tle drogiej sieci komórkowej telekomu. Nawet na wolnym lejku 1 Mb/s w A2Mobile da się spokojnie wytrzymać. Nie ma jakiegoś wielkiego dramatu. Owszem, dłużej trwa proces wysyłania wiadomości z załącznikami typu zdjęcia, ale spokojnie można go przeżyć.

Trzeba się tylko uzbroić w nieco większą dawkę cierpliwości. Na szczęście nie są to już przeboje z spowalniaczami transferu na poziomie 64 kb/s, gdzie działa tylko i wyłącznie przeglądarka Opera Mini z drobnymi wyjątkami typu komunikator GG czy aplikacja pogody. Swoją drogą to ciekawe jak operatorzy poradzą sobie z problemem spadającego napływu gotówki do kasy z tradycyjnych usług komórkowych.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.13 komentarzy do “PREMIERA: RCS puści operatorów z torbami”

 1. szotyi Odpowiedz

  „Nawet na wolnym lejku 1 Mb/s w A2Mobile da się spokojnie wytrzymać.” Ale 15 Mb/s w obie strony w tmobile w pakietach all in one to juz dla niego za wolno. Mimo że to 15 razy szybciej.

  • Kamil

   Niedlugo UE wylaczy Supernet Video czy Orange PASS, takze moze byc klapa

   PS, w mojej ofercie na poczatku jest full speed i nie ma limitu 15 Mb/s na start 👌

  • szotyi

   Kompletnie ignorujesz merytorykę. Nie wyłaczy ponieważ łunija przyczepia sie jedynie do nielimitowanych pakietów na serwisy nieposiadajacych ograniczenia. Supernet ma ograniczenie predkości i wykorzystania (az dwa limity)zależne od podstawowego pakietu.Superet nie dziala gdy wykorzystasz podsatwowy pakiet internetu .orange flex passy z tego co wiem nie mają ograniczenia ale to nie prepaid.
   Nie wiesz też jak działa twoja oferta . Operator sprytnie przewidział ze klient szybciej wykorzysta pakiet i dostanie lejek, a potem kolejny czyli szybciej operator uzyska zwolnienie zasobu sieci . Zwróć uwage że w pakietach od 19,90 a2mobile lejek jest wolniejszy -od razu 1 mbps i zawsze 5 GB a potem już 0,5 mega.Dam ci kontre do twoejego za 12,90 . W heyah masz pakiet 15 zł=15 GB na 30 dni . Bez ograniczenia predkości. Wtmobile też . Rozumiesz co chciałem przekazać?

  • Kamil

   Ok, ale wtedy tez nie masz ograniczenia 15 Mb/s, tylko pelny ciag fabryki? 🏭

  • szotyi

   Ja ci wklejałem przeciez regulaminy . Ty nawet tego nie znasz. Nie znasz ofert. Tak , w heyah i tmobile masz w tych pakietach bez ograniczenia predkosći. Masz tez pakiety za 45 zł=45 GB na 60!!!! dni.
   takie małe porównanie z flexem który za 80 zł daje 100 Gb , heayh za 50 zł mozesz stworzyc z nolimitem pakiet 85GB. A dokładając 15 zł doatniesz kolejne 30Gb(15 za doładowanie na dedykowanej stronie i 15 za kupiony pakiet netu)czyli za 65 zł masz no limit oraz 115 GB.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt