PREMIERA: Internetowy klaun [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić, to tylko bycie takim internetowym klaunem gwarantuje sukces na YouTube. Wcale nie są to ambitne treści z wynikami góra 50-100 tysięcy wyświetleń. Tam gra toczy się o miliony odsłon. Największe zasięgi generuje rozrywka tzw. lol content albo fun jak kto woli. Wystarczy spojrzeć na profile twórców z przeszło milionem subskrypcji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aż chciałoby się powiedzieć, same internetowe klauny tam rządzą w zestawieniu. Wystarczy spojrzeć na pierwszą dziesiątkę na www.socialblade.com/youtube/top/country/pl/mostsubscribed. Co ciekawe, aż 126 kanałów ma liczbę ponad miliona widzów. To pokazuje dobitnie jak trudno jest się tam przebić do mainstreamu z czymś ambitnym niż tylko treści satyryczne. Przypomina to mocno dramatyczną rolę filmowego hitu Joker z Hollywood.

Główna postać pracująca jako klaun tak naprawdę zmagał się z ciężką depresją. Zapewne podobnie jest u wybranych twórców z polskiej sceny YouTube. Przed kamerą wszystko pięknie i wesoło, zaś w rzeczywistości po wyłączeniu kamer wielki smutek. Wybrani YouTuberzy wiele razy mówili o swojej depresji. Natomiast rewelacyjny film Joker lada moment powinien mieć premierę na HBO GO, ponieważ już znajduje się w zasobach krajowego oddziału tej platformy VOD na www.hbogo.pl/filmy/joker.

(fot. Warner Bros/Apple/Google/My mobile)

HUMOR JEST KLUCZEM DO SUKCESU NA YOUTUBE

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU JOKER

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11245 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt