PREMIERA: Janusze YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W dobie ogromnego rozwoju internetu coraz częściej oglądamy YouTuberów, aniżeli normalną telewizję. To samo również można powiedzieć o czytaniu utalentowanych blogerów z charyzmą na tle tradycyjnej prasy drukowanej czy zakłamanej clickbaitami do granic możliwości współczesnej strony głównej portali horyzontalnych. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Przy okazji nadmiaru dobrych jakościowo treści wykształciło się pewne niezwykle ciekawe zjawisko. Nazwijmy je roboczo Janusze YouTube. Chodzi w nim o to, że oglądamy regularnie danych YouTuberów, ale jednocześnie nie dokonaliśmy subskrypcji ich kanałów. Przez to marketingowo licznik pokazuje zdecydowanie mniej widzów niż to jest w rzeczywistości. Idealnym przykładem niech tutaj będzie niezły kanał Nieantyfan. Jego adres to www.youtube.com/channel/UCFGud6qsbaAjuP6WaXAJj3Q/videos.

Co z tego, że jego autor ma 100.000 widzów, jeśli realnie jego materiały klikają się na około 10-30 tysięcy odsłon. Jedna sprawa to ucinane zasięgi YouTube (dla użytkowników bez włączonego dzwoneczka), zaś druga to być może opisywane wyżej zjawisko januszowania. Nie każdy przecież chce mieć natłok filmów w zakładce Subskrybcje. Lepiej mieć mniej zalewu powiadomień i ręcznie (tego też nie trzeba robić, ponieważ YouTube sprytnie podsuwa nowe odcinki materiałów na bazie naszej aktywności w serwisie na karcie Główna) od czasu sprawdzać zawartość ulubionych twórców.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10306 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “PREMIERA: Janusze YouTube”

  1. Lokolo Odpowiedz

    I tak mają kase za wyświetlenia. A zresztą subskrybować nie muszę ich mój wybór. A jak komuś nie pasuje ta platforma niech sobie stworzy inną i wrzuca treści gdzie bd można oglądać po zapłaceniu lub subskrypcji itp…
    Cb można nazwac Januszem :p bo kopiujesz albo piszesz bezsensowne arty

    • Kamil

      Wrecz przeciwnie. My mobile to najbardziej innowacyjny serwis o technologiach mobilnych z najwieksza liczba PREMIER w Polsce. Dlatego tu zagladasz po konsumpcję

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt