PREMIERA: HBO GO vs. Netflix 2:0 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W powszechnej opinii użytkowników HBO GO było zawsze tą gorszą platformą streamingową na tle zdecydowanie lepszej Netflix. Tymczasem wcale nie jest z nią tak źle jak to się mogło początkowo wydawać. Wręcz przeciwnie. HBO GO ma nawet wiele zalet na tle giganta Netflix. Za chwilę już drugą z nich nadmieni My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszą gwoli przypomnienia był fakt występowania dosłownie w każdym materiale lektora. Czasami musimy czytać napisy na konkurencyjnym serwisie Netflix. Dotyczy to głównie dokumentów. W HBO GO nawet tam miły pan lub pani czyta za nas litery. Teraz ma on jeszcze kolejny atut. Jest nim premiera filmów równo o północy. Dla przykładu niedzielną super premierę możemy obejrzeć już w sobotę dosłownie minutę po 23.59.

Północ, czyli 0.00 wciąż jest dla wielu osób bardzo młodą godziną kolacji. Wtedy można sobie zobaczyć jakiś wielki hit na Apple TV bez czekania do niedzieli o równej porze 20.00. Poznamy to po tym, że w aplikacji HBO GO pojawia się napis premiera oraz przycisk play. Podobne premiery w Netflix mają miejsce niestety dopiero około godziny 9.00, czego najlepszym przykładem jest najnowsza ważna produkcja, serial Rozłąka.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY JUMANJI NASTĘPNY POZIOM (HBO GO)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt