PREMIERA: Większość filmów jest słaba, nie ma sensu gromadzić kolekcji płyt [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Stosując w praktyce system oglądania 30 filmów miesięcznie jak typowy kinomaniak można dojść do pewnej smutnej konkluzji. Mniejsza część filmów z Hollywood, czyli maksymalnie 30% jest udana. 70% aż co najwyżej przeciętna. Na nic się zdają te wszystkie efekty specjalne za setki milionów dolarów rodem z słynnej Fabryki Snów w Kalifornii jak scenariusz jest słaby i przewidywalny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oglądając hity na Apple TV przeważnie zawsze jest tak samo. Jakiś super bohater po początkowych problemach i perturbacjach pokona wroga, a następnie będzie wiódł życie zadowolonego człowieka. Co ciekawe, sporo osób wyznaje zupełnie niepotrzebnie zasadę gromadzenia filmów z kolekcją płyt DVD czy Blu-ray. Większość produkcji obejrzymy tylko raz. Taka jest niestety smutna prawda. To nie są dzieła typu Taksówkarz.

W nich to nawet każde kadry brudnego Nowego Jorku miały niesamowitą magię oraz klimat. Spore rozczarowania były nawet opisywane przy okazji dumnie zapowiadanych hitów platformy Netflix. Jedynym uzasadnieniem trzymania wszystkich krążków z filmami są wieczne problemy licencyjne, przez co chwilę obrazy wędrują z usług VOD typu HBO GO czy Netflix na zasadzie naprzemiennego zanikania z repozytorium.

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SHAZAM (HBO GO – PREMIERA 26 KWIETNIA 2020)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Większość filmów jest słaba, nie ma sensu gromadzić kolekcji płyt [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt