PREMIERA: HBO GO choć samo usuwa filmy z ulubionych to wygrywa tym szczegółem z Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

HBO GO miażdży filmowo konkurencyjnego gracza Netflix. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Kino klasy a versus klasa b to chyba najdelikatniejsze określenie. Oby tylko grudniowa premiera serialu Wiedźmin nie okazała się wielką klapą. Tymczasem już w niedzielny wieczór na HBO zadebiutuje kapitalny film Green Book (jego materiał promocyjny oczywiście poniżej).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Lepsza biblioteka filmów to nie jedyny wielki atut HBO GO na tle Netflix. Wystarczy nadmienić kolejną. Jest nią dostępność lektora w dosłownie każdym filmie na HBO GO. Tego jakże ważnego dobrodziejstwa nie uświadczymy niestety w Netflix. Często się bowiem zdarza sytuacja, że chcemy obejrzeć jakiś dokument, a w nim dostępna opcja wyłącznie z polskimi napisami. Nie każdy ma ochotę na ich baczną lekturę.

Dotoczy to zwłaszcza osób, które nie mają umiejętności językowych (zazwyczaj odsłuchu angielskiego). Duży dramat akurat pod tym względem jest w Apple TV+. Tam wszystko mamy z napisami. Wielki gigant z Cupertino nie przygotował wersji z lektorem, a taki bogaty (w skarbcu ma 300 miliardów dolarów rezerwy) aż chciałoby się powiedzieć. Na koniec My mobile z obowiązku musi zganić HBO GO za samoistne, dziwne usuwanie filmów z zakładki ulubionych, tych zaznaczonych serduszkiem mimo dalszej dostępności w bazie.

(fot. HBO/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GREEN BOOK NA HBO GO

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt