PREMIERA: Hulajnoga wyprzedziła rower

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Historia lubi się powtarzać. Znowu bowiem nastąpiła sytuacja, w której człowiek robiący trening rowerowy o długości 23 kilometry (o nazwie Michael Jordan w nawiązaniu do kultowego numeru na koszulce tego chyba najsłynniejszego w dziejach koszykarza) został wyprzedzony przez osobę na hulajnodze elektrycznej pędzącej z prędkością 25 km/h.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem licznik rowerowy (lub jak kto woli komputer pokładowy) wskazywał wartości maksymalne rzędu 20-21 km/h. Oczywiście kierowca nie miał wrażenia wolnej jazdy, a konkretnej z dynamicznym tempem. Tym bardziej widzimy jak szybkie niczym błyskawica są hulajnogi elektryczne. W dodatku z uwagi na brak wysiłku fizycznego, szturmem pokonują one rowery miejskie wypożyczane w aplikacji mobilnej.

Mało kto bowiem lubi się męczyć dajmy na to w drodze do pracy. Zwłaszcza w zimne miesiące typu grudzień czy listopad. Ten jakże dobitnie ciekawy przykład pokazuje, że trzeba uregulować ten rynek. Coraz więcej bowiem wypadków mamy z udziałem hulajnóg. Wynika to z zdecydowanie trudniejszego do uzyskania balansu, kontroli prowadzenia pojazdu na tle dajmy na to roweru, przypominającego motocykl żużlowy.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt