Nielimitowana hulajnoga w abonamencie to znakomity pomysł

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Hulajnogi elektryczne to dziś niezwykle gorący temat w świecie technologii (nie tylko tych mobilnych). W dobie ogromnego szaleństwa społeczeństwa na tle ekologii, samochody spalinowe odchodzą powoli do lamusa. Dlatego tak bardzo promowane są alternatywne środki lokomocji z rowerem na czele (aczkolwiek on akurat nadaje się lepiej na treningi na podmiejskie lasy).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wielkie słowa uznania się należą się dla systemu hulajnóg miejskich od Lime za wprowadzenie LimePass. Jest to nic innego jak tygodniowy abonament 19,99 PLN w zamian za nielimitowaną jazdę hulajnogami od tego dostawcy. Oferta jest dostępna dla mieszkańców Warszawy czy Poznania. Zdaniem My mobile usługa będzie hitem. Wszystko przez fakt występujących wysokich standardowych stawek wypożyczeń hulajnóg Lime.

Zwłaszcza w stolicy Polski są one mocno porozrzucane gdzie popadnie. Kto był na starówce albo dzielnicy Mokotów ten doskonale wie o czym mowa. Rozwiązanie żywcem wzięte z telekomunikacyjnych No Limitów do sektora hulajnóg elektrycznych cieszy. Może dzięki temu choć część osób po udanych testach tygodniowych przekona się i zostanie z tym rozwiązaniem na dłużej, przy okazji ochraniając środowisko zagrożonej planety.

(fot. Lime/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Nielimitowana hulajnoga w abonamencie to znakomity pomysł”

  1. Hulaj Odpowiedz

    To jest 19,99 zł za 7 dni jazdy bez opłat za odblokowanie jak pokazuje aplikacja a nie za wszystko – oznacza to, że za minutki prawdopodobnie zapłacimy normalnie. Normalnie opłata za korzystanie składa się z opłaty za odblokowanie 2,5 / 3 zł + opłaty za każdą minutę jazdy 50 gr. Dodatkowo oferta zgłasza się także dla użytkowników we Wrocławiu.

    • Kamil

      To i tak powinno wyjsc taniej niż bilet miesięczny około 90 PLN (tutaj mamy 80 PLN) 🛴

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt