PREMIERA: Fiat robi teraz hulajnogi elektryczne, a BMW e-rowery

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Technologie zmieniają rzeczywistość. Wie to chyba każdy. Wiedzą to również potężne koncerny motoryzacyjne dostrzegając nowy rynek zbytu dla osób, które nie kwapią się do zakupu samochodu. Wszak w wielu miastach podróżowanie nimi jest gorsze (wolniejsze), aniżeli środkami komunikacji miejskiej (metro). Wystarczy nadmienić Nowy Jork, Tokio czy rodzimą Warszawę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest włoski Fiat, który zaczyna tworzyć hulajnogi elektryczne niczym Xiaomi. Akurat brand Mi dużo bardziej pasuje do tego pojazdu, ponieważ chiński gracz tworzy z powodzeniem zaawansowane technologicznie smartfony. Jeszcze zabawniejsza sytuacja jest z logiem BMW na e-rowerach (odmiana tych elektrycznych). Jakby tego było mało, niemiecki znany producent aut ma też w ofercie zwykłe rowery.

Tak, mowa tutaj o jednośladach napędzanych wyłącznie siłą ludzkich mięśni. O ile rowery elektryczne można zrozumieć z uwagi na zmieniające się otoczenie oraz aspekt wygodnego przemieszczania się bez zużywania energii kierującego, o tyle te klasyczne są co najmniej dziwne w portfolio BMW. Kto wie, może jego śladem za chwilę pójdą inni gracze z motoryzacyjnej sceny jak chociażby Audi czy Porsche. Volkswagen ma już e-samochody.

(fot. Fiat/BMW/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Fiat robi teraz hulajnogi elektryczne, a BMW e-rowery”

  1. Albert Odpowiedz

    BMW produkuje wysokiej jakości, innowacyjne rowery już od 70 lat. W latach 50. stworzyło pierwszy rower z aluminium – materiału, który zaczął być stosowany masowo w konstrukcji rowerów dopiero w 30 lat później. Inżynierowie BMW mieli też decydujący udział w opracowaniu resorujących widełek, przenosząc widelec motocyklowy do roweru górskiego. Także mechanizm składania, zastosowany w BMW G Bike w roku 2001, jest wciąż wzorcem innowacyjności w branży.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt