PREMIERA: Hulajnoga Xiaomi szybka jak błyskawica

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Hulajnogi elektryczne szturmem zdobywają nie tylko świat, ale i Polskę. Wystarczy spojrzeć na krajowe ulice. Coraz więcej osób się na nich przemieszcza. Za chwilę My mobile zwróci uwagę na inny niezwykły aspekt. Otóż hulajnoga elektryczna Xiaomi na żywo jest szybka. Historia z życia wzięta. Człowiek kończy 20 kilometrowy wieczorny trening rowerowy na toruńskiej średnicówce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nagle coś szybko przeminęło przez lewe ramię. Początkowo myśli wskazywały na innego rowerzystę. Nic bardziej mylnego. Był to użytkownik elektrycznej hulajnogi Xiaomi z odkręconą manetką gazu w sposób maksymalny. Przypomnijmy, że programowo ich najwyższą prędkość wynosi 25 km/h. Każdy, kto jeździ i trenuje na rowerze ten doskonale wie jak całkiem duża szybkość transportu to jest.

Gwoli przypomnienia, hulajnogi elektryczne po odblokowaniu oferują nawet 45 km/h, a tutaj zbliżamy się powoli do wartości prędkości samochodów w mieście. Wystarczy zjechać z górki czy dużego wzniesienia, aby na własnej skórze przekonać się na dwóch kółkach jak dynamiczna jest to wartość. Gdyby systemowo one oferowały maksymalne osiągi to naprawdę robiłoby się coraz ciekawej na ścieżkach oraz drogach rowerowych.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt