Hulajnoga elektryczna gratis (albo i nie) do smartfonu Xiaomi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Takiej promocji chyba jeszcze nie było w historii telekomunikacji. Klient bowiem, który zamówi w polskiej przedsprzedaży flagowy smartfon z topowym procesorem Xiaomi Mi 11 za 3.500 PLN otrzyma za darmo (albo i nie) hulajnogę elektryczną. Chodzi o model Mi Electric Scooter Essential. To naprawdę niesamowita sprawa. Kupujemy telefon, a mamy w bonusie pojazd elektryczny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jego samodzielna wartość rynkowa to około 1.200 PLN. Jednak gdy bliżej przyjrzymy się promocji to czar pryska. W chińskiej sprzedaży smartfon bowiem kosztuje 2.300 PLN. Wychodzi więc na to, że hulajnoga elektryczna normalnie jest wliczona w cenę. Ach te sztuczki marketingowe aż chciałoby się powiedzieć zawsze muszą występować. Oficjalna krajowa sprzedaż oczywiście oznacza dodatkowe prowizje dla dystrybutora.

Jednakże marża nie powinna wynosić kosmicznych 1.200 PLN do poziomu 3.500 PLN z 2.300 PLN. Sama hulajnoga elektryczna z kolei prezentuje się nieźle. Więcej szczegółów na jej temat znajdziemy na podstronie producenta www.mi.com/global/mi-electric-scooter-essential. Z drugiej zaś strony inne high-endy w Polsce standardowo kosztują 4.000 PLN, a nawet 5.000 PLN. Wtedy promocja jest jak najbardziej prawdziwa.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11712 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt