PREMIERA: Asystent Google zwariował

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie tylko Facebook Messenger ma bardzo ciekawe bugi z zielonymi kropkami dostępności. Głupieje też niezwykle mocno aplikacja Asystenta Google. Jeśli tylko często będziemy odwiedzać jakieś miejsce to po pewnym czasie mylnie ustawi je jako lokalizację domową. W efekcie dajmy na to w sekcji pogodowej dawnego Google Now zobaczymy dane dla podtoruńskiej wsi Złotoria.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem powinien być normalnie Toruń. Nikt póki co nie przeprowadzał się od miejskiego zgiełku jak typowy neowieśniak szukający spokoju i ukojenia. To nie koniec kwiatków. Ta sama pozycja Google Assistant często też wyświetla drogę do domu, choć tak naprawdę w nim jesteśmy. Zabawnie później wyglądają te trasy niczym w nawigacji satelitarnej Google Maps z najkrótszą jak jej na dobrą sprawę nie potrzebujemy.

Google sobie zupełnie nie zdaje sprawy z faktu, że ktoś może sobie wykonywać treningi rowerowe do swojej ulubionej miejscowości gdzieś pod miastem. Jeszcze sporo pracy przed nim oraz niezwykle często mylnych algorytmach sztucznej inteligencji. O ile reklamy dobiera on wręcz idealnie na bazie zainteresowań użytkownika, o tyle w wyżej opisywanym przykładzie mamy do czynienia z typowym błędem oprogramowania.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt