PREMIERA: Ciekawy bug na telewizorze Samsung

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Błędy oraz bugi to coś co mobilne tygryski lubią najbardziej. Część z nich jest więcej niż tylko irytująca, co podkreśla całkiem spora ilość publikacji na łamach My mobile. Tym razem mową będzie jednak nie o telefonach (smartfonach), ale o telewizorach. Tak, to wcale nie jest żart. Błąd oprogramowania pojawił się w odbiorniku Samsung typu plazmowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jego kolory po dziś dzień są żywe, choć mija już dokładnie dekada jego użytkowania. W dodatku nie ma mowy o żadnych wypaleniach ekranu (ale to zapewne zasługa systemu, który polega na delikatnym przesuwaniu się stałych, nieruchomych elementów menu jak chociażby ustawienia). W efekcie można się cieszyć jakością porównywalną z dużo droższymi telewizorami OLED na tle zwykłych LCD. Czas wrócić do bugu.

Polega on na samoistnym włączeniu się telewizora Samsung dajmy na to w środku nocy, a następnie wyłączeniu się w przeciągu góra sekundy. Niby błąd nieszczególny, aczkolwiek późną porą może nieco drażnić dźwięk charakterystycznego pyknięcia jakby ktoś pilotem go uruchomił. Tymczasem Samsung jest największym sprzedawcą odbiorników w Polsce czym dumnie się chwali na witrynie www.samsung.com/pl/tvs.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.



Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt