PREMIERA: Play to taki Dr Jekyll i Mr Hyde [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Play jest jak Dr Jekyll i Mr Hyde albo Michael Jackson z teledysku Thriller, w którym to sympatyczny chłopak zmienia się w potwora zombie. Tak można określić dzisiejszą sytuację niegdyś lubianego operatora. Dziś jest on lubiany najmniej, co dobitnie widać po jego największych odpływach w procesie przenoszenia numeru MNP w Polsce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się pięknie. Wszedł nowy gracz, zbijał ceny oraz klienci go wręcz uwielbiali. Teraz to przeszłość. Zaczęło się spijanie korporacyjnej śmietanki, czyli zysków za wszelką cenę. Ostatni mieliśmy pewien przykład błysku, powrotu do starych dobrych czasów. Wystarczy nadmienić dodanie technologii 5G również dla użytkowników na kartę jako pierwszy telekom w kraju. Aktualnie niestety nie ma u niego nawet lejka bezpieczeństwa w standardzie. Przypadkowe kliknięcie w momencie braku wykupionego pakietu zawsze będzie generowało opłaty.

Kiedyś tego nie było. Całkiem niedawno natomiast mieliśmy duże podwyżki cen w Play. Dedykowany artykuł na ten temat w My mobile miał nawet 25 wykopów. Tak więc sprawa jest ważna dla konsumentów P4. Jeszcze mocną kontrowersją obiła się sprawa naliczania opłat za numery alarmowe z Policją z uwagi na zmieniony prefiks 47. Takich haczyków może być niestety więcej. Wielka sieć komórkową naprawdę może iść w stronę maksymalizacji zysków jak typowa korporacja aż tak mocno nie przejmując się stratą garstki niespełna 60 tysięcy klientów. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że tak się nie stanie i Play znowu będzie fajną jak dawniej siecią komórkową.

(fot. Play/VEVO/My mobile)

PLAY MA NIE TYLKO JASNE, ALE RÓWNIEŻ CIEMNE OBLICZE

MICHAEL JAKCSON – THRILLER

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10978 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “PREMIERA: Play to taki Dr Jekyll i Mr Hyde [My mobile TV]”

 1. Daniel Odpowiedz

  Przez to wszystko wkurzyłem się na Playa i testuje abo ze 100 gb no limit rozmow sms mms roaming 39,99 w Lajt Mobile 😉
  Playa mam ale w routerze 100 gb.

  • Kamil

   lajt mobile jest spoko, ma chyba najlepszy abonament w kraju bez telefonu ten co wymieniles 😉

 2. GaduAir Odpowiedz

  PLAY dla mnie skończył być atrakcyjny w 2008-10r, gdy miałem abonament dla firm Tylko Sim na 2 lata, po 12-15zł brutto miesięcznie, było tam chyba 100min i jakieś inne drobnostki. Aaa może to było trochę wcześniej…Ogólnie byłem 2 lata u nich, wydawało mi się tanio a nawet jeśli nie to te 12-15zł było jak dzisiejsze 20-30zł od 16r wsysło mnie LycaMobile gdzie jest brak internetu na który sieć mówi darmowy XD i nie obsługują MMSów.
  Na dzisiaj jedyni ważni dla mnie gracze to:
  Orange, wRodzinie i Virgin które zmierza do Play…Swoją drogą że Plus nie oferuję nic co by było dla mnie atrakcyjne, nawet zasięg w mojej okolicy jest do dupy…może zmienią branżę XD

  • Kamil

   Jak Play wkrotce zostanie wyprzedzony przez Plusa w podkategorii jakosc internetu to może nawet spaść na 16 miejsce My mobile RANKING 🏆 #spoiler

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt