Wielki przełom, 5G trafia do Play na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć w końcu. Nareszcie mamy dostępną nowoczesną sieć 5G również dla użytkowników na kartę. Do tej pory niestety, ale karciarze byli mocno dyskryminowani przez wielkie telekomy stawiające wyłącznie na intratne kontrakty od 70 PLN miesięcznie w górę. Teraz to się zmienia za sprawą innowacyjnego fioletowego bąbla, czyli operatora Play.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Otóż w ofercie na kartę Solo XL odNowa mamy dostępne te mityczne wręcz 5G. Jest to klasyczny No Limit w cenie 35 PLN, gdzie otrzymujemy rozmowy bez ograniczeń z wiadomościami (MMS włącznie) połączone z 20 GB. Niezły jest też lejek 1 Mb/s po przekroczeniu paczki danych, przez co spokojnie możemy później oglądać chociażby YouTube w jakości HD (nie mylić z Full HD). Mamy więc mobilną wolność pełną parą.

I pomyśleć, że tym pierwszym graczem na kartę z 5G miał być Plush początkowo wskutek mylnych informacji konsultantów. Teraz już wiemy, jest nim Play. Więcej dokładniejszych szczegółów znajdziemy na blogu www.blogplay.pl/2020/06/nowe-pakiety-solo-w-ofertach-na-karte-w-tym-solo-xl. Natomiast listę miast oraz wspierane modele w Play są na dedykowanej witrynie www.play.pl/kampanie/5g-w-play.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Wielki przełom, 5G trafia do Play na kartę”

 1. marco Odpowiedz

  I tu trzeba pochwalić Play pomimo że pakiet no limit za 35 zł (w innych sieciach 20-30 zł bez 5G). Warto jeszcze wspomnieć że Play w przyszłości planuje uruchomić większą paczkę XXL również z 5G

  • Kamil

   Ja tam czekam na 5G od pierwszych graczy wirtualnych A2Mobile czy lajt mobile 😉 Mam dziwne przeczucie, ze zaraz tam bedzie Internet rakieta ?

 2. Derick Odpowiedz

  Przelom to moze bedzie jak ci Kamil ktos pala przywali w garnek z ten nieuzasadniony hura optymizm.
  Przeciez ta oferta Play odNowa w prepaid, to taki ukryty abonament, bo tylko jeden pakiet, za stala cene i trzeba zmieniac taryfe. Nie ma tu zadnej mobilnej wolnosci a wymuszenie jedynie slusznej oferty, gdzie i tak to 5G guzik karciazowi daje.
  Na jaki luj tylko 20GB w pseudo 5G? To tylko refarming oferty 4G dla lemingow, aby sciema wypelnic dyrektywe uni.
  Jak bedziesz ta farse premiowal, to masz u mnie ostatecznie przejebane!
  Przestan robic posmiewisko i blazna z siebie!

  • Derick

   Policzmy; 1024kb/s, to 102,4KB, czyli co 10 sekund mamy upraszczając 1MB danych, co daje 6MB na minute, czyli teoretycznie ponad 360MB danych na godzine stabilnego ściągania.
   Co do gier, to trzeba wiedzieć jakie wymagania co do łącza ma dana gra. Pewnie w niektóre da się grać a inne nie. Musisz iść zapytać na jakieś forum, bo tu raczej nie zaglądają gracze online, którzy lecą na łączu mobilnym.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt