To koniec ciekawej usługi Muzyka Google Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć co za bezduszne korporacje. Jak tylko jakiś projekt nie zarabia to jest momentalnie ubijany bez żadnych  sentymentów. Tak właśnie się dzieje z niezwykle ciekawą usługą Muzyka Google Play. Jest ona interesująca dlatego, gdyż oferowała wysłanie za darmo na serwer do chmury nawet 50.000 własnych utworów. Przez to mogliśmy obejść problem małej pamięci telefonu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Któż z nas nie pamięta tych przebojów z smartfonami z wbudowaną przestrzenią 16 GB. Tak było właśnie w iPhonach kilka dobrych lat temu (później problem zniknął). Do końca sierpnia bieżącego roku zaś nie będzie możliwości kupowania pozycji w Google Play Music. We wrześniu z kolei stracimy możliwość strumieniowania muzyki (również tej własnej). Do grudnia natomiast zostaną zachowane dane użytkowników.

Pod tym określeniem należy rozumieć chociażby polubienia. W ten sposób gigant z Mountain View chce dać czas konsumentom na spokojne przenosiny na inną platformę streamingową. Zdaniem My mobile wielka szkoda, iż to wszystko tak się skończyło. Google powinno chociaż pozostawić aplikację Muzyka Google Play wraz z opcją streamingu 50.000 własnych plików MP3. Resztę może sobie zamykać, a nie promować na potęgę następny niewypał jakim bez wątpienia jest YouTube Music.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “To koniec ciekawej usługi Muzyka Google Play”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt