PREMIERA: Ładowarka Samsunga po 8 latach się zepsuła

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nic nie trwa wiecznie. Ta stara maksyma ma również zastosowanie do nowoczesnych technologii. Właśnie po ośmiu latach pracy przestała działać ładowarka Samsunga od leciwego tabletu GALAXY Tab 3 7.0 Lite, który pełnił rolę jedyne małego telewizorka. Niestety, ale nie da się na nim w komfortowych warunkach przeglądać internetu z uwagi na ultra słabą wydajność.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Poziom zawrotnej ilości 1 GB RAM na to nie pozwala. O płynnym surfowaniu po sieci web możemy na nim zapomnieć. Nie dość, że współczesne witryny stają się coraz cięższe wskutek przeładowania multimediami to dodatkowo trwa to nienaturalnie długo (czytaj lagowanie się tzw. scrollowania). Swoją drogą to kto pomyślałby, że ładowarka może się zepsuć. Przecież to bardzo proste od strony konstrukcyjnej akcesorium.

Już prędzej uszkodziłby się tablet lub jakaś część w środku jego konstrukcji. Tymczasem od strony wizualnej nic nie wygięło się w złączu microUSB. Najprawdopodobniej coś się stało w środku modułu z bolcami wkładanymi do gniazdka zasilającego. Co ciekawe, jeszcze inna stara ładowarka od Nokii Lumia 625 działa normalnie po dziś dzień i bez żadnych problemów naładuje wyżej nadmieniony model tabletu.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt