TikTok bez zużywanych danych w T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomita informacja dla użytkowników popularnej aplikacji TikTok. Sieć komórkowa T-Mobile włączyła usługę w ramach pakietu Supernet Video. To oznacza nic innego jak fakt niepobierania opłat z tytułu korzystania z przesyłanych danych. Oczywiście dalej pozostaje ta jedna podstawowa w zależności od wybranego wariantu. Z pewnością miłośnicy TikToka będą teraz zachwyceni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W tym miejscu spróbujmy się zastanowić co stoi za aż tak dużym sukcesem pozycji. Zdaniem My mobile zaważyły dwa czynniki. Po pierwsze krótkie, około minutowe filmy z żartami (klasyczny tzw. lol content). Na portalu YouTube one się nie sprawdzają. Tam popularność zdobywają nieco dłuższe formy. W efekcie TikTok jest wręcz genialnym rozwiązaniem dla osób poszukujących prostej rozrywki typu śmieszne klipy.

Po drugie, zaważył aspekt muzyczny. TikTokerzy mogą sobie w tle ustawiać wielkie hity muzyczne bez obaw z tytułu naruszenia praw autorskich. W dolnym rogu oczywiście widnieje charakterystyczna płyta, aby widz mógł szybko przejść do ewentualnej sekcji zakupowej. W YouTube momentalnie nałożona zostałaby blokada Content ID. W efekcie materiały YouTuberów byłyby bez dźwięku. W TikTok tego niedogonienia nie ma.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10880 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt