PREMIERA: Jest przełom, średni mobilny krajowy transfer przekroczył 30 Mb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy wielki przełom w Polsce, jeśli chodzi o średnią prędkość mobilnego internetu. Sieć komórkowa T-Mobile bowiem przekroczyła nareszcie magiczny pułap 30 Mb/s. Teraz różowy operator legitymuje się wartością 31,08 Mb/s. Dla porównania w zeszłym roku T-Mobile średnio w mobilnym internecie osiągał 21,30 Mb/s, czyli prawie o 10 Mb/s mniej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Naprawdę cieszą takie pozytywne zmiany w kraju nad Wisłą, tym bardziej że w Niemczech już hula na dobre łączność 5G. W Polsce ona niestety wciąż jest w głębokich powijakach. Dokładniejsze wyniki badania za czerwiec znajdziemy jak zawsze na podstronie Speed Test www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/czerwiec-2020. Za chwilę ponadto zobaczymy rezultaty za lipiec.

Jeśli tylko Play (22,92 Mb/s) zostanie pokonany przez Plusa (22 Mb/s), to może spaść na najniższą lokatę w historii notowań My mobile RANKING. Według symulacji będzie to odległe 16 miejsce zajmowane wspólnie z Tijara Mobile. W tej chwili różnica prędkości między nimi wynosi zaledwie 0,92 Mb/s. Dla przypomnienia trzeba dodać, iż Polkomtel goni P4. Ma to zapewne związek z szerszym włączeniem nowoczesnej sieci 5G.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Jest przełom, średni mobilny krajowy transfer przekroczył 30 Mb/s”

 1. marco Odpowiedz

  Nad Bałtykiem w wielu miejscach w Orange na kartę udało mi się osiągnąć prędkość powyżej 200 Mb/s po LTE+. Rekord to 223 Mb/s …ot taka ciekawostka. W Krakowie max 196 Mb/s.
  Widać że rzeczywiście operator zadbał o miejscowości turystyczne i co najważniejsze w dalszym ciągu dba o lte. Co z tego że T-Mobile osiąga taki wynik skoro i tak nie wszyscy mogą z tego korzystać jak choćby „karciarze” mają założoną blokadę na 16 Mb/s

  • Kamil

   Ponoc torunskie Play 5G wyciaga 200 Mb/s, takie info otrzymałem wczoraj od pani w salonie

  • Kamil

   PS, ale rewelacyjne wyniki masz! Ja nigdy nie mialem na swojej Sony Xperii 10 predkosci 200 Mb/s, choc obsluguje nawet 600 Mb/s, czyli takie 5G s, nowy standard My mobile dla opisywanych telefonow z szybka lacznoscia internetu 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt