PREMIERA: Nici z kraterów na Księżycu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ach ten zakłamany marketing. Więcej w nim fikcji niż autentycznej prawdy. Tylko tak można skomentować 50-krotny zoom cyfrowy wykonany w modelu Huawei P40 Pro. Niestety, ale wcale tam nic nie widać kraterów Księżyca mimo jakże dumnych komunikatów reklamowych. Dobitnie ten stan rzeczy pokazuje zdjęcie powyżej artykułu wykonane przez redaktora Komórkomanii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Owszem, w przypadku podobnego 50-krotnego zoomu, ale optycznego wykonanego lustrzanką kratery są jak najbardziej widoczne i wtedy autentycznie robią kolosalne wrażenie. Człowiek bowiem ma wrażenie obcowania z kosmosem, ale tutaj na planecie Ziemia. Nawet Samsung zrezygnował w przyszłych flagowcach z mocno zakłamanego 100-krotnego zoomu cyfrowego, który delikatnie mówiąc działał w praktyce fatalnie.

W największym skrócie można powiedzieć, iż dochodziło do interpolacji fotografii z znacznym pogorszeniem jakości. Na dobrą sprawę podobny efekt można później uzyskać za pomocą edycji w programie komputerowym Adobe Photoshop. Wszystko w temacie jakby to powiedziała młodzież. Morał tej historii jest prosty. Jeszcze będziemy musieli trochę poczekać na prawdziwe kratery Księżyca wykonane nowoczesnym smartfonem.

(fot. Komorkomania/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt