Mobilne GG zyskuje wirtualny dysk o wielkości 3 GB

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W Google Play od kilku dni dostępna jest aktualizacja Mobilnego GG do nowej wersji 3.1.1. Oprócz drobnych zmian typu poprawa stabilności, wydajności, kolejne wydanie zawiera całkowicie nową funkcję. Jej nazwa to GG Dysk. Dzięki niej możemy wykonywać chociażby przeglądanie, pobieranie, wgrywanie i udostępnienie plików, a nawet współdzielenie folderów.

Co najważniejsze maksymalny transfer jednego pliku to aż 2 GB. Łączna pojemność GG Dysku wynosi 3 GB, w przyszłości natomiast mają się pojawić jeszcze większe wielkości premium, które będą już dodatkowo płatne. Naszym zdaniem usługa GG Network może być ciekawą alternatywą dla Boxa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co prawda ten drugi gracz udostępnił niedawno swoim użytkownikom aż 50 GB (z 5 GB) przestrzeń na pliki to jednak ma on pewną wadę. Jest nią oczywiście wielkość transferu pojedynczego pliku na poziomie tylko 100 MB (z wcześniejszych 25 MB). W GG Dysk mamy aż 2 GB do naszej dyspozycji. Jest to znacznie korzystniejsze rozwiązanie. W menu aplikacji Mobilne GG na samym środku widnieje teraz nowa ikonka z logotypem folderu. Po kliknięciu na nią zobaczymy wszystkie nasze pliki przesłane znajomym np: podczas pogawędki na chacie.

Możemy oczywiście utworzyć specjalny folder dostępny tylko dla jednej osoby. Jest też opcja stworzenia folderu dla grupy kilkunastu naszych znajomych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby udostępnić całkowicie wolny folder dla wszystkich. Jego nazwa to folder publiczny. Więcej szczegółów na temat nowego projektu GG Dysk znajdziemy na oficjalnej stronie www.beta.gg.pl/info/dysk. Warto jeszcze podkreślić, że Mobilne GG zapewnia pełne wsparcie oraz obsługę GG Dysku.

(fot. GG/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Mobilne GG zyskuje wirtualny dysk o wielkości 3 GB”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt