PREMIERA: 5G robi różnicę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Technologia 5G jest bardzo potrzebna w dobie mocno zapchanego pasma łączności LTE (4G). Widać to dobitnie po pierwszych średnich pomiarach prędkości nowego standardu bezprzewodowego przesyłu danych. Takie są wnioski jak spojrzymy na wyniki uzyskane z aplikacji Speed Test zarówno w polskich jak i zagranicznych mediach. Bez wątpienia 5G robi różnicę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na łączności LTE+ (4G+) często maksymalne uzyskiwane transfery to 80 Mb/s. Z kolei na 5G redaktorzy cenionego w branży GSMArena notowali wyniki 400 Mb/s. Możemy się o tym przekonać odwiedzając adres www.gsmarena.com/5g_primer_what_all_the_fuss_is_about-review-2118p3.php. Jeszcze lepiej sprawy mają się w naszym rodzimym Plusie w mieście Poznań w rejonach uniwersyteckiego kampusu akademickiego.

Testy portalu Telepolis pokazały nawet 500 Mb/s, co potwierdza witryna www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/zasieg-5g-poznan-500-plus-szybkosc. To się dopiero nazywa prawdziwe 5G na tle tego fake jaki przygotowały tymczasowo telekomy Orange (z wartościami do 150 Mb/s) oraz T-Mobile (maksymalnie 200 Mb/s). Aż 500 Mb/s i więcej w kieszeni z pewnością wystarczy zdecydowanej większości konsumentom do codziennych zastosowań.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt