PREMIERA: LG niczym Sony Xperia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Media technologiczne z całego świata zachwycają się przemianą LG. Dokładniej mówiąc chodzi o nowy model inteligentnego telefonu komórkowego o nazwie Velvet. Ma to być mocny reprezentant średniej półki cenowej w dosyć wysokiej cenie 3.500 PLN. Oczywiście w środku jest on napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 765G. Niestety, ale nie obyło się bez kontrowersji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tylna klapka smartfonu LG Velvet do złudzenia przypomina bowiem stylistykę słuchawek Sony Xperia. Naprawdę bardzo wielu komentatorów w globalnej sieci web zauważyło te podobieństwa, aczkolwiek front urządzenia jest całkiem inny z charakterystycznym notchem czy tam oczkiem jak kto woli. Natomiast urządzenia Sony Mobile z uporem maniaka go nie stosują, co jest jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem dla branży.

Premiera telefonu będzie miała miejsce za nieco ponad tydzień, czyli 7 maja bieżącego roku. Wtedy dowiemy się wszystkiego. LG odsłoni swoje jakże tajemnicze karty mobilności. Czas pokaże czy będzie to nowy rozdział w segmencie mobilnym tej nieco podupadającej firmy. Przy okazji zakończy się nieustanna farsa oraz pasmo niekończących się klęsk w niezwykle konkurencyjnym sektorze telekomunikacyjnym (na nim brylują tylko nieliczni).

(fot. LG/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10978 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt