PREMIERA: Cee Lo Green gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Po miesiącu przerwy czas na kolejną gwiazdę w ramach weekendowego cyklu My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nim niezwykle mocno utalentowany amerykański wokalista reprezentujący gatunek soul, czyli Cee Lo Green. Z wcześniej prezentowanych artystów (młodego pokolenia) w niniejszej witrynie chyba najbliżej mu do Khalida.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

On również mocno eksponuje w teledyskach przywiązanie do kultury wielkiej Ameryki. Natomiast w tekstach Cee Lo Green występują liczne nawiązania do ważnego aspektu wiary. Bez dwóch zdań największymi hitami tego piosenkarza są utwory Fuck You (chyba najbardziej popowy), I Want You (zdecydowanie najlepszy z lokacją w Las Vegas) czy Bright Lights Bigger City (nagrywane w Nowym Jorku nocą w samym centrum Manhattanu).

Nie możemy też zapominać o jego przeszłości, a dokładniej mówiąc projekcie Gnarls Barkley. Utwór Crazy swego czasu szturmował listy przebojów na całym świecie, w tym polskie stacje radiowe. Bez wątpienia mamy do czynienia z sporym talentem jakim jest Cee Lo Green. Co prawda aktualnie blask jego gwiazdy wyraźnie przygasł, ale może znowu rozbłyśnie pełnym światłem. Każdy szczyt sławy i popularności kiedyś mija. Jest to zupełnie normalne zjawisko w branży muzycznej, rozumianej też jako rozrywkowej.

(fot. Cee Lo Green/My mobile)

CEE LO GREEN MA KILKA HITÓW

CEE LO GREEN – I WANT YOU

CEE LO GREEN – BRIGHT LIGHTS BIGGER CITY

CEE LO GREEN – FUCK YOU

GNARLS BARKLEY – CRAZY

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt