PREMIERA: Amerykański raper T.I gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Początek nowego roku to doskonały czas na kolejną już gwiazdę miesiąca w ramach weekendowego cyklu muzycznego My mobile LIFESTYLE. Wszak nasze smartfony z powodzeniem dawno zastąpiły odtwarzacze cyfrowych plików MP3. Zatem do dzieła. W styczniu jest nim utalentowany amerykański raper T.I, który ma koncie kilka globalnych hitów (znanych również w kraju nad Wisłą).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Bez wątpienia zaliczają się do nich Why You Wanna (z albumu King) czy kapitalne, niezwykle nostalgiczne Dead And Gone (krążek Paper Trail) nagrywane wspólnie z gwiazdą pop w postaci piosenkarza Justina Timberlake. Trzeci to No Mediocre wykonane w duecie z Iggy Azalea, poprzednią gwiazdą miesiąca. Zwłaszcza teledysk do tego utworu jest niczym reklama wycieczki w jakimś biurze turystycznym Brazylii z miastem Rio De Janeiro.

Być może dla tych pięknych słonecznych i ciepłych plaż Copacabana, były trener Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, mianowicie Paulo Sousa zamienił zimną oraz chłodną Polskę. Bez dwóch zdań trzeba przyznać, iż lata największej sławy chyba raper T.I ma za sobą. Nie zmienia to jednak faktu, że warto dać mu szansę w aplikacji muzycznej inteligentnego telefonu komórkowego zarówno za pośrednictwem kabla lub łączności bezprzewodowej Bluetooth. Z pewnością nie będziemy żałować.

(fot. VEVO/My mobile)

RAPER T.I WSPÓŁPRACOWAŁ Z JUSTINEM TIMBERLAKE

T.I – WHY YOU WANNA

T.I – DEAD AND GONE

T.I – NO MEDIOCRE

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt