PREMIERA: Play NEXT średnio za 34 PLN miesięcznie z No Limitem i 50 GB to ciekawa oferta

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Artykuł dotyczący systemu naprzemiennego obniżający koszty o połowę usług premium VOD typu HBO GO czy Netflix (34 PLN na tle 68 PLN) został bardzo ciepło przyjęty przez czytelników My mobile. Podobny mechanizm na dobrą sprawą można wziąć pod uwagę przy okazji Play NEXT. Tutaj również zamiast 45 PLN zapłacimy średnio około 34 PLN miesięcznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Wszystko dlatego, że przez pierwsze pół roku płacimy połowę ceny, mianowicie 22,50 PLN (zaokrąglamy kwotę do 23 PLN) na tle standardowej sumy 45 PLN. Średnia więc wychodzi nam wyżej nadmienione 34 PLN (23 PLN + 45 PLN = 68 PLN/2). Trzeba przyznać, iż No Limit zawierający nieograniczone rozmowy, wiadomości SMS/MMS z pakietem 50 GB internetu wygląda mocno zachęcająco. Za to wszystko finalnie zapłacimy 34 PLN w skali rocznej. Jedyne w zasadzie, do czego można się przyczepić to wyłączenie internetu po wykorzystaniu 50 GB.

Zabrakło tutaj lejka 1 Mb/s na tle innych rozwiązań telekoma Play. Więcej szczegółów o tej niezwykle mocno interesującej ofercie znajdziemy na oficjalnej witrynie www.next.play.pl. Dzięki mechanizmowi automatycznego odnawiania płatnej subskrypcji z karty dodatkowo klient nie musi pamiętać o niczym. Mamy więc wygodę aplikacji oraz swoistego rodzaju połączenie, hybrydę rozwiązania Pre-paid (rezygnacja w każdej chwili) z Post-paid. Play NEXT wygrywa nawet z konkurencyjnym Orange Flex cenowo, co może być zaskoczeniem.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Play NEXT średnio za 34 PLN miesięcznie z No Limitem i 50 GB to ciekawa oferta”

 1. adiko Odpowiedz

  Bardzo ciepło przyjęty po czym wnioskujesz ? po 9 komentarzach ?? no zabawny jesteś Kamil. Czyli w takim razie co miesięczny ranking to hit wg twoich kryteriów (ale tylko twoich)

  • Kamil

   Tak, na wielu licznych technopudelkach masz w większości 0 komentarzy, gdyż liczy się Crapol, a nie wartościowa treść. Tam jest produkcja na akord pod Google NEWS shakowane przez bylejakosc niestety. Nikomu nie chce się wymyślać tematów 😐

   PS, My mobile RANKING ? ma nawet przeszło 200 komentarzy ?

  • Kamil

   +/- nie ma znaczenia, wazne sa emocje wywolujace reakcje, a nie ich brak. Podstawy blogosfery jakosciowej

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt