PREMIERA: Gigantyczne rozdawnictwo może nie pomóc Huawei bez dostępu do usług Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trzeba to sobie szczerze powiedzieć. Mimo gigantycznego rozdawnictwa Huawei nie ma szans na rynkowy sukces z smartfonami bez dostępu do usług Google. Nie pomogą w tym nawet opłaceni blogerzy technologiczni sztucznie zakłamujący rzeczywistość. Nikt poważny nie będzie oglądał YouTube przez przeglądarkę mając do wyboru dedykowaną aplikację.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystko w temacie. Taka jest niewygodna prawda, aczkolwiek należy pochwalić Huawei za heroiczną wręcz walkę o klienta dopieszczając go bardzo mocno. Tylko tak należy rozumieć najnowszą promocję. Polega ona na oferowaniu bonu w kwocie 150 PLN w usłudze Huawei Video dla użytkowników nowych flagowców P40 i P40 Pro. W praktyce umożliwia ona wypożyczenie nawet dziesięciu filmów premium w cenie 14,90 PLN każdy.

Co ciekawe kiedyś podobne akcje marketingowe miał Sony. Aż przypomina się piękna historia telekomunikacji podczas zakupu Xperii XA. Konsument niejako w bonusie otrzymał również dostęp do bezpłatnych filmów w usłudze Privilege Plus. Ależ miło się oglądało dzięki promocji kultowy film kina o nazwie Taksówkarz czy Angry Birds na zasadzie klonowania obrazu dalej przy wykorzystaniu technologii DLNA przez Wi-Fi na Apple TV.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Gigantyczne rozdawnictwo może nie pomóc Huawei bez dostępu do usług Google”

 1. GaduAir Odpowiedz

  Gra się toczy między Mocarstwami, ująłbym to tak: między Panem a jeszcze Parobkiem/Niewolnikami…ale za kurtyną gdzie i tak zwykli będą mieli MOŻE trochę LEPIEJ.

  • Kamil

   Otoz to. Dla mnie Huawei R.I.P mimo nieszczerych usmiechów Roberta aka RL7 majacego w kieszeni iPhona X

  • Januszpol

   Niech oni się zajmą na tym co się znają stacje bts, routery lte teraz 5g . Każdy w swojej branży jest dobry samsung/apple/xiaomi niech zgarniają mobilny tort . Szkoda tylko trochę marki Blackberry ale to racji bytu nie miało z systemem Android który jest dziurawy jak ser.

  • Kamil

   Otóż to. BlackBerry > Huawei 🍇 Zawsze miło wspominam klawiature QWERTY w Samsung GALAXY Pro ♥️

 2. Bolo Odpowiedz

  Miliard Chińczyków żyje bez dostępu do google. Można żyć? No można.

  Zastanówcie się czy tak naprawdę potrzebne są aplikacje google? Których używacie na co dzień?

  Mi brakowałoby by tylko map Google (ale pewnie znalazłby się inny serwis ). Do auta używam co prawda innych nawigacji, ale przydaje się mi do tego że łatwo znaleźć punkty POI wraz z ocenami i opiniami. I łatwo jest podejrzeć jak jesteśmy w innym mieście.

  YouTube? Oglądam ale to juz jest koniec tej platformy. Przez wprowadzenie abonamentu i blokowanie treści, które im się nie podobają przez jakieś swoje widzimisię. YouTube schodzi na psy i będzie niebawem koniec tego projektu.

  Pozostałych aplikacji googla nie używam bo są inne lepsze.

  • Kamil

   W sumie tylko poczte email Gmail uzywam na powaznie z ich uslug…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt