PREMIERA: Sieć komórkowa Plus bez iPhona w ofercie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest zaskakująca sprawa. W sieci komórkowej Plus bowiem nie kupimy iPhona. W sumie to w zasadzie od zawsze miał dziwne problemy z Apple. Dla porównania bez żadnych kłopotów dostaniemy iPhony u telekomów Play, Orange czy T-Mobile. W polskiej telekomunikacji od lat są znane utrudnienia w poprawnej, automatycznej konfiguracji ustawień iPhonów właśnie w Plusie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zielony operator wyraźnie się z nimi gryzie. Telefony iPhone nie są dla niego świętym graalem. Idealnie ten stan rzeczy pokazuje podstrona www.plus.pl/telefony/iphone. W rzeczywistości zwraca ona wyniki wszystkich innych smartfonów, tylko nie urządzeń Apple. My mobile potwierdza. Podczas testów Lajt Mobile często występuje napis brak sieci na wyświetlaczu iPhona 5S. To pokłosie nadmienionych zgrzytów Apple z Plusem.

Jest to macierzysty operator dla Lajt Mobile. Być może dlatego na wyświetlaczu nie ma napisu nowego gracza MVNO w iOS, a standardowo Plus na tle Androida. Apple na swoich podstronach wskazuje liczne rozwiązania niedogodności www.support.apple.com/pl-pl/HT201415. Pozostaje nic jak tylko mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dawny lider technologii LTE postawi na wsparcie sprzedaży sprzętu magicznej firmy z Cupertino.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Sieć komórkowa Plus bez iPhona w ofercie”

  1. szotyi Odpowiedz

    ALe siec plus w ofercie plus na karte oferuje dośc dobry , duży pakiet GB podobny do orange . Za 30 zł mamy no limit sms mms komórkowe i stacjonarne i 15 GB w pakiecie i po doładowaniu kolejne 15 GB . Za zaoszczedzoną kase można kupić pompona w innej sieci w ofercie ratalnej lub w sklepie.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt