Play wystartował ze świetną, bo kompletną ofertą Stan Nielimitowany

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Play znowu dała sobie znać po dosyć długiej przerwie w formie pewnej innowacyjnej oferty przygotowanej w abonamencie. Tym razem fioletowy operator przedstawił zupełnie nowe rozwiązanie. Oferta ma nazwę Stan Nielimitowany w Play. W jego ramach otrzymujemy aż chciałoby się powiedzieć kompletny No Limit na wszystko składający się z aż siedmiu usług.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym określeniem należy rozumieć nieograniczone rozmowy, wiadomości SMS i MMS, Internet bez limitu danych, roaming bez dodatkowych opłat oraz multimedialny bonus w formie darmowego Tidala, Play Now dającą namiastkę telewizji (na całe dwa lata obowiązywania umowy) czy w końcu coraz popularniejszego streamingu wideo w postaci serwisu Showmax (tutaj jednak bezpłatny będzie pierwszy rok).

Cena tego jakże licznego zestawu wynosi 35 PLN w taryfie Rodzina (trzy karty SIM), 40 PLN w Duecie (dwa numery), zaś 50 PLN to koszt dla Solo (pojedyncza aktywacja). Stan Nielimitowany od Play startuje oficjalnie w piątek, 23 sierpnia bieżącego roku. Promować go będą, piłkarz Kuba Błaszczykowski, aktor Arkadiusz Jakubik oraz podróżniczka Martyna Wojciechowska. Więcej szczegółów znajdziemy w oficjalnym komunikacie P4 na www.blogplay.pl/2017/06/wprowadzamy-stan-nielimitowany-komunikat-prasowy.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11062 informacji na tej witrynie.10 komentarzy do “Play wystartował ze świetną, bo kompletną ofertą Stan Nielimitowany”

 1. Szotyi Odpowiedz

  Tylko ze nowa oferta jest droższa od poprzedniej.. Opakowana w inny papierek. W dodatku w nowej ofercie jest tv a ostatnio czytałem że już ustalono że powinien operator przekazywac dane poczcie . Poniewaz nowe abonamenty mają w standardzie tv to oznacza że klient może korzystać z oglądania tv , nie ważne jakiej , ważne że ustawa mówi ze można na nim oglądac tv.

  • Hugo Barra

   Wyłącza, ale po kontakcie z boa włączy od nowa.

  • Hugo Barra

   Haha. Kamil dopiero dziś się dowiedział że nie ma zasięgu Orange 😂🤗
   Jak Play już chyba z 2 lata temu go zablokował.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt