PREMIERA: Aktualizacja aplikacji OneDrive na Androida wszystko zepsuła

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie zawsze każda aktualizacja aplikacji to zmiana na lepsze. Są też niechlubne wyjątki, gdzie po uaktualnieniu dany tytuł znacząco pogorszył swoje działanie. Tak właśnie było z pozycją OneDrive od Microsoft na Androida (na iOS wszystko funkcjonuje poprawnie). Otóż aplikacja każdorazowo przy próbie wysłania zdjęć z galerii na chmurę wymaga logowania się.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie trzeba nikogo przekonywać jak jest to wysoce irytująca sytuacja. Kiedyś wszystkie fotografie wysyłaliśmy na momencie. Teraz trzeba się dodatkowo bawić w wpisywanie nazwy użytkownika oraz hasła. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że gigant z Redmond szybko upora się z problemem. Sytuacja przypomina trochę komputerowy system operacyjny Windows 10, który raz po raz coś psuje.

Wystarczy nadmienić kłopoty z dźwiękiem. Niektórym nawet usuwane są pliki z folderu Moje dokumenty, co jest już lekką przesadą. Śmiało można nazwać tego Windowsa 10 wiecznym placem budowy, gdzie eksperymentuje się na żywym organizmie. W przypadku środowisk biznesowych, gdzie wymagany jest głównie spokój i ciągłość działania, takie rzeczy są wręcz nie do pomyślenia. To dlatego w tak wielu firmach z powodzeniem wciąż pracuje Windows 7 o wersji XP nie wspominając.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Aktualizacja aplikacji OneDrive na Androida wszystko zepsuła”

  1. Sev3 Odpowiedz

    Jeszcze nie dawno zawsze robiłem kopię pliku apk przed każdą aktualizacją. Aby w razie problemów wrócić do poprzedniej wersji.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt