OneDrive (SkyDrive) Microsoftu teraz z darmowymi 15 GB na nasze dane w chmurze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

onedrive-skydrive-microsoftu-teraz-z-darmowymi-15-gb-na-nasze-dane-w-chmurze

Trwa znakomita passa Microsoftu w kwestii rozwiązań mobilnych czy też internetowych. Gigant z Redmond poinformował własnie na oficjalnym blogu firmowym, że powiększona zostaje darmowa przestrzeń w chmurze o nazwie OneDrive (dawniej SkyDrive) z 7 GB do aż 15 GB. Tym samym mamy klasyczne podwojenie zawartości niczym w niedawnej promocji Play Online 4G LTE na kartę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Swoją drogą to fioletowy gracz mocno zaskakuje, czego najlepszym dowodem jest oferta do 100% więcej za doładowanie. Szkoda tylko, że akcja marketingowa obowiązuje zaledwie 3 dni. Wracając jeszcze do tematu OneDrive to użytkownicy Windows Phone doskonale powinni znać tę usługę, ponieważ właśnie na jej serwery wędrują automatycznie zdjęcia wykonane smartfonami napędzanymi mobilnymi kafelkami.

Oczywiście można to w opcjach wyłączyć, ale czasami wygodniej jest pobrać pliki z przeglądarki niż bawić się co chwilę w wysyłkę danych przy pomocy modułu Bluetooth do komputera. W dodatku na łączności LTE takie operacje trwają dosłownie moment, jeśli nie parę chwil (przy obszerniejszych galeriach zdjęć). Na koniec nie wolno też zapominać, że użytkownicy wykupujący płatne subskrypcje pakietu biurowego Office 365 mogą liczyć na wręcz kosmiczny poziom 1 TB w chmurze.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “OneDrive (SkyDrive) Microsoftu teraz z darmowymi 15 GB na nasze dane w chmurze”

  1. bolo Odpowiedz

    Na początku sky drive dawali 25GB za darmo na co się załapałem. 15GB to sporo, ale czekam na chińczyków co obiecali 1TB.

  2. seb Odpowiedz

    To nie powinny być przypadkiem dwie odrębne informacje? Nie rozumiem, dlaczego w notce o SkyDrive ukryto, ciekawą skądinąd, informację o promocjach w Play.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt