PREMIERA: Genialny szczegół Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Apple TV to multimedialna przystawka, która z biegiem czasu nie przestaje zaskakiwać. Nie przypadkowo mówi się o firmie z Cupertino, iż jest mistrzem detali. Właśnie mamy kolejny przykład takiego kunsztu w dziedzinie projektowania oprogramowania maksymalnie wygodnego. Ostatnio My mobile chwaliło automatyczne wybudzanie się Apple TV w momencie rozpoczęcia klonowania obrazu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W efekcie użytkownik nie musi ręcznie uruchamiać urządzenia. Podobnie jest z włączeniem aplikacji YouTube na Apple TV 3rd. Otóż kursor, zaznaczenie pilota pojawia się dokładnie tam, gdzie wcześniej została ona opuszczona. Jeśli więc poprzednio oglądaliśmy kanał YouTubera Krzysztofa Gonciarza, a następnie włączyliśmy sekcję polecane Fifty na Pół to później po ponownym włączeniu właśnie ona zostanie wznowiona.

Przez to nie musimy znowu klikać pilotem Apple TV w celu przejścia do dolnej sekcji. Wszystko zostanie zapamiętane. Podobnie jest z procesem aktualizacji MacOS. Na MacBookach to nawet lokalizacja ikon i folderów na pulpicie pozostanie niezmieniona podobnie jak otwarte okna aplikacji. Mistrzostwo świata. Tymczasem na konkurencyjnym Windowsie często resetowane są ustawienia dźwięku czy szybkości działania myszy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt