PREMIERA: Facebookowy Kindergarden

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To, że kiedyś Facebook upadnie jest pewne. Pytanie kiedy tylko, kiedy to nastąpi. Sporą część użytkowników bowiem tego największego na świecie serwisu społecznościowego trzyma przy nim komunikator Messenger umożliwiający kontakt ze znajomymi. Tak to coraz więcej osób bardzo mocno go krytykuje. W sumie to nic on nie wnosi, a jest wręcz stratą czasu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tylko tak należy rozumieć całą masę treści typu lol content na tzw. wallu, czyli strumieniu wiadomości. Jakby tego było mało, coraz częściej zalewa go widok dzieci czy niemowląt. Jakby ich posiadacze nie mieli czym innym się pochwalić na Facebooku jak chociażby jakieś osiągnięcia. Tymczasem prowadzenie Fan Page na tej platformie przypomina dramat. Już pal licho, że zasięg postów dociera do jakże marnych 5% fanów danej marki.

W efekcie bez płacenia administratorom na dobrą sprawę nie opłaca się inwestować czas w produkcję angażujących postów. Tam dosłownie co chwilę nic nie działa. Facebook Fan Page coś kombinuje z wyglądem usługi (CSS). Ostatnio przestało działać poprawne ładowanie miniaturek na podstawie linków. Jeszcze wcześniej gigant przeniósł planowanie postów gdzieś do menedżera reklam (licząc zapewne na potencjalnych klientów). Jeden wielki chaos i pomyłka aż chciałoby się powiedzieć.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt