PREMIERA: Zwieszanie się aplikacji to rzadkość w iOS czy nowym Androidzie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Żyjemy w mocno technologicznej rzeczywistości. Oczywiście z biegiem czasu jakość oprogramowania jest coraz lepsza. Każda kolejna wersja mobilnego systemu operacyjnego działa zauważalnie coraz lepiej. Idealnie to widać z praktycznie zerowym procesie zwieszania się aplikacji. Kiedyś była to norma jeszcze na platformie komputerowej Windows XP z niepewnymi programami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz aplikacje działają wręcz wzorcowo. Tym bardziej spore zaskoczenie wywołała sytuacja na iPhonie 5S, gdzie doszło do zawieszenia się poczty Gmail na iOS 12. Problem polegał na tym, że telefon przestał reagować na dotyk. Dopiero przycisk home pozwolił na powrót do ekranu głównego. Jakby tego było mało, nie mieliśmy wtedy charakterystycznej efektownej animacji iOS. Wszystko działo się na sztywno na zasadzie mrugnięcia.

Dopiero ten przykład uzmysłowił jak rzadko mają miejsce podobne historie. W wyżej opisywanej nie mówimy przecież o jakiejś firmie krzak, lecz aplikacji od czołowego dewelopera Google. Wszak marka jest królem internetu. Takie rzeczy w jej wykonaniu nie powinny się zdarzać. Korporacja bowiem zatrudnia największe tuzy umysłowe, a programowanie nie jest łatwe wbrew mylnej komunikacji całej maści szybkich szkoleń IT.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12779 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt