PREMIERA: Kasy samoobsługowe to zły efekt rozwoju technologii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie zawsze rozwój technologiczny jest korzystny. Idealnym przykładem takiej złej sytuacji są kasy samoobsługowe w dużych sklepach zwanych potocznie hipermarketami. Niestety, ale to na ich klientów zrzucany jest obowiązek kasjera naliczającego opłaty za zakupy. Zwłaszcza w przypadku ich dużej ilości robi się problem. Konsument bowiem nie ma tej wprawy co szybki pracownik.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co chwile robi się kłopot z błędami podczas skanowania kodów kreskowych czy wybierania owoców lub warzyw na wyświetlaczu dotykowym, wtedy później tylko niepotrzebnie trzeba wołać osobę z obsługi sklepu. Przypomina to dawne przeboje z kasami z Biedronkach nieobsługujące płatności zbliżeniowych z uwagi na prowizję dostawców kart. Rzeczywistość jest zaś dużo bardziej brutalna. Dotyczy ona braku pracowników.

W Polsce bowiem nie ma komu pracować. To dlatego pracodawcy stawiają na automatyczne rozwiązania. Polacy bowiem wyjeżdżają do Niemiec wykonywać obowiązki za godziwe pieniądze, natomiast w ich miejsce przyjeżdżają Ukraińcy. Jak tylko zachodni bogaty sąsiad kraju nad Wisłą otworzy dla nich granice to szykuje się prawdziwy gospodarczy Armageddon. Z drugiej jednak strony może to i dobrze. Wreszcie tutaj zacznie się zarabiać tysiąc euro miesięcznie zbliżając się nieco do stawek Unii Europejskiej.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt