Nowe taryfy Match od Mobile Vikings

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobile Vikings to operator wirtualny MVNO, który ciągle jak lew walczy o klientów. Choć zajmuje on dopiero czternaste miejsce w notowaniu My mobile RANKING to właśnie przedstawił nową ofertę. Jej nazwa to Match (w nawiązaniu zapewne do sparowania w aplikacji Tinder). Zdaniem My mobile propozycja cenowa jest mało atrakcyjna dla wymagającego użytkownika Pre-paid.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Karciarze przy okazji krytykują propozycje od Mobile Vikings, które są gorsze na tle poprzedniego No Limitu w cenie 25 PLN z 15 GB. Teraz w tej samej cenie otrzymamy 20 GB (Perfekt Match), czyli 5 GB więcej. Niestety przyjemność przechodzenia niewykorzystanych GB-tów kosztuje nas dodatkowe 5 PLN. Tym samym suma 30 PLN nie wygląda już tak mocno atrakcyjnie. Nikt przecież nie lubi ponosić kolejnych płatności niejako za bonusy.

One zawsze powinny być darmowe. Tym samym za te same 30 PLN w Orange średnio otrzymujemy przeszło 80 GB. To dlatego raz po raz wygrywa on My mobile RANKING. Spójrzmy jeszcze na koniec na Solidny Match i Ekstra Match. Pierwszy oferuje zaledwie 0,5 GB za 20 PLN z No Limitem (rozmowy z wiadomościami SMS/MMS bez ograniczeń) z niedostępną kumulacją, z kolei drugi 30 GB jest w cenie 35 PLN. Nawet automatyczne pobieranie środków z karty płatniczej może być zbyt słabym VASem marketingowym.

(fot. Mobile Vikings/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Nowe taryfy Match od Mobile Vikings”

  1. GaduAir Odpowiedz

    mamy już NoLimits w wRodzinie za 15zł z 5GB netu i bez MMSów ale to zawsze mniej niż Pełen NoLimits za 20zł…Internet jeszcze pewnie przez 10 lat będzie limitowany.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt