Squid rozwija współpracę z Huawei

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z przyjemnością patrzy się na rozwój aplikacji Squid w przeglądarce Huawei. Co niezwykle ważne, wyświetlają się w niej również treści z My mobile (najbardziej innowacyjnego medium technologicznego w Polsce mocno stawiającego na produkcje oryginalne, a nie informacje w sposób masowy przepisane z internetu niejako wręcz na akord pod zawodny algorytm Google).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to Polacy nie mają dostępu do naprawdę jakościowych publikacji od mniejszych wydawców. Squid chce ten jakże mocno negatywny obraz zmienić i chwała mu za to. Od teraz każdy może w dedykowanej aplikacji korygować kolejność kategorii z tak lubianą Technologie włącznie. Do tego dochodzą nowe, mianowicie Gry i eSport, Finanse oraz Styl życia (tutaj mogą się wykazać zwłaszcza pojedynczo działający blogerzy).

Warto więc już teraz wykonać aktualizację aplikacji, aby mieć dostęp do wszystkich przed momentem wymienionych nowości. W dobie upadłych czytników RSS (przez coraz rzadsze używanie z poziomu przeglądarek, choć Chrome przywrócił ich odczyt w jednym z uaktualnień), tytuł Squid jest wręcz jak znalazł. Czas pokaże czy zmiany będą na lepsze. Szkoda tylko, że Squid zwiększył ilość reklam w pionowej liście z wiadomościami.

(fot. Squid/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt