PREMIERA: Serial Euforia od HBO GO jednak nie taki zły [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Siedlisko amerykańskiej patologii. Taka była reakcja na Fan Page witryny My mobile na Facebooku po obejrzeniu nieco wulgarnego pierwszego odcinka mocno kontrowersyjnego serialu Euforia. Jednak po drugim, autorska produkcja dostępna w HBO GO prezentuje się już nieco lepiej. Pokazuje ona w brutalny sposób jak technologie mogą zniszczyć człowieka.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym pojęciem należy rozumieć nagrywanie intymnych sytuacji, a później ich publikacja na największych serwisach z filmami wideo dla dorosłych. Z pewnością tutaj też można zauważyć morał, aby nie wysyłać nieznajomym osobom w komunikatorach tekstowych własnych zdjęć, bo nigdy nie wiadomo kto je dalej udostępni. Oczywiście Euforia pokazuje ciemne skutki uzależnień czy szerokiego problemu depresji. Zwłaszcza wśród młodzieży zbiera ona śmiertelne żniwo.

Brak celu w życiu czy świadomości, co tak naprawdę się chce w nim robić popycha wiele istnień do decyzji ostatecznej. Kto wie jak rozwinie się dalej scenariusz z licznymi nawiązaniami do aktualnego, mocno technologicznego świata (wliczając w to niebezpieczne spotkania z osobami poznanymi w internecie). Wcześniejszy serial Modyfikowany Węgiel od Netflix mocno rozczarował. Może w przypadku Euforii dostępnej na HBO GO będzie inaczej. Więcej szczegółów na www.hbogo.pl/seriale/euforia.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU EUFORIA

Przygotowane przez

jest autorem 12146 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt