Złote Globy wygrywa HBO, nie Netflix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Potwierdzają się wnioski serwisu My mobile sprzed równych dwóch tygodni mówiące o zbyt dużym przereklamowaniu trio super produkcji platformy Netflix takich jak chociażby serial Wiedźmin, a następnie filmów Historia Małżeńska czy Irlandczyk. Właśnie mamy ich potwierdzenie przy okazji rozdania nagród Złote Globy 2019, które są przedsmakiem lutowej gali Oscarów w Hollywood. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W nich produkcje HBO zdecydowanie wygrały na tle amerykańskiego giganta rynku VOD, mianowicie Netflix. Zaledwie jedna trafiła do tego ostatniego na tle zdecydowanie liczniejszych zdobyczy pierwszego. Przemowa nawet dotyczyła mocnej krytyki usługi Netflix mówiącej o tym, że nikogo nie obchodzą filmy. Nikt już nie chodzi do kina. Wszyscy zaś oglądają Netfliksa, który w opinii wielu przesadza z promocją lewicowych poglądów.

Tymczasem w najbliższy weekend w formie niedzielnej najciekawszej premiery zobaczymy film Aladyn z Will Smithem w roli głównej. Swego czasu był on mocno promowany w przystawce multimedialnej Apple TV, która znakomicie ożywia starsze telewizory bez funkcji smart. Bez wątpienia był to najbardziej udany zakup od lat (nawet smartfonów). Więcej szczegółów znajdziemy na www.hbogo.pl/filmy/aladyn-2019.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10978 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Złote Globy wygrywa HBO, nie Netflix”

  1. marco Odpowiedz

    Tak na marginesie HBO GO dobrze działa również na Mi boxie (android) nie tylko na Apple TV. Własnie wczoraj zainstalowałem aplikację i na próbę wykupiłem dostęp na miesiąc. Miłym zaskoczeniem było dla mnie to że mogłem na jednym koncie (ten sam login i hasło) oglądać co innego w TV a co innego na smartfonie. Aplikacja działa rewelacyjnie!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt