PREMIERA: Philips mocno inspirował się Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zjawisko naśladownictwa czy wręcz potężnego kopiowania nie jest niczym nowym w świecie technologii. Wystarczy przypomnieć jak został jakimś dziwnym trafem sklonowany notch pierwszy raz pokazany w iPhonie X. Niestety, mimo iż brzydki pojawił się na smartfonach innych producentów. Tym razem jednak został skopiowany zupełnie inny produkt.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o wielokrotnie zachwalane Apple TV. Otóż niezwykle praktyczne urządzenie Philips Hue Sync Box (służące do sterowania inteligentnym podświetleniem żarówek) do złudzenia go przypomina pod względem designu. Wygląd nawet białej kropki, czyli diody oznaczającej pracę został skopiowany żywcem 1:1 podobnie jak kształt samej bryły. Cóż, najwidoczniej zastosowano tutaj pewną od lat sprawdzoną zasadę.

Mówi ona, że jak się wzorować to od najlepszych projektantów na globie. Wychodzi więc na to, iż największymi innowatorami na rynku światowym może się pochwalić firma Apple ze słonecznego Kalifornijskiego Cupertino. Swoją drogą to konsumenci chwalą podświetlenie Ambilight zastosowane w telewizorach marki Philips. Występuje ono także na oficjalnej witrynie promocyjnej Apple TV na www.apple.com/pl/apple-tv-4k.

(fot. Philips/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt