PREMIERA: Netflix niestety usuwa historię oglądania po miesięcznej przerwie subskrypcji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix to platforma streamingowa VOD bijąca aktualnie rekordy popularności. Oczywiście jak na polskie warunki jest to usługa nieco zbyt droga na tle HBO GO w cenie 25 PLN. Tylko tak należy rozumieć kwoty rzędu 43 PLN (opcja Full HD) czy 52 PLN (za wariant 4K). Na szczęście niniejsza witryna pokazała sposób jak znacząco obniżyć koszty. Chodzi o genialny system naprzemienny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety rozwiązanie ma zasadniczą wadę. Otóż po miesięcznej karencji, przerwie w opłacaniu subskrypcji na zasadzie anulowania momentalnie tracimy dostęp do aplikacji oraz możliwości przeglądania zasobów (z wyjątkiem Apple TV, gdzie można nawet dodawać ulubione pozycje do mojej listy). To nie wszystko. Netflix usuwa także historię oglądania, co jest wielką szkodą dla powracającego klienta.

Najprawdopodobniej później od zera budowane są rekomendacje na bazie jego gustu. Na całe szczęście moja lista tytułów do obejrzenia pozostała nieskasowana przez dostawcę. Dzięki temu mamy pod ręką wykaz hitów filmowych czy serialowych do obejrzenia w późniejszym czasie. W tej chwili mówi się o obniżce cen platformy Netflix w zamian za rekompensatę po wyłączeniu opcji współdzielenia konta. Czekamy więc z niecierpliwością.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11327 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt