PREMIERA: Paski postępu w HBO GO niedostępne bez wykupionej subskrypcji [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacja HBO GO z najlepszymi filmami na świecie ma pewną zasadniczą wadę, która co ciekawe nie występuje w konkurencyjnym Amazon Prime Video wielokrotnie chwalonym na łamach niniejszego medium. Chodzi o brak wyświetlania charakterystycznych pasków postępu w momencie przerwania opłacania subskrypcji (dajmy na to z miesięczną przerwą).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Efekt jest więc taki, że nie wiemy na którym odcinku serialu zakończyliśmy emisję. Dopiero w momencie uiszczenia opłaty charakterystyczne niebieskie paski pod miniaturami filmów wracają. HBO GO ma ostatnio wysyp wielkich hitów z Hollywood, dlatego naprawdę warto się nim zainteresować chociażby stosując system naprzemienny z Netflix po obejrzeniu kapitalnego obrazu Gambit Królowej z rolą Polaka, Marcina Dorocińskiego.

Dla porównania w aplikacji Netflix jest jeszcze gorzej, ponieważ całkowicie mamy blokowany dostęp do usługi. Nie ma możliwości nawet przeglądania tytułów bez aktywowania subskrypcji. Wyjątek stanowi jedynie aplikacja na Apple TV. Jak już wyżej zostało to nadmienione, w Amazon Prime Video paski postępu są widoczne zawsze. Niezależnie czy akurat mamy wykupiony danego miesiąca abonament lub też nie.

(fot. HBO/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU DOKTOR SEN (HBO GO)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Paski postępu w HBO GO niedostępne bez wykupionej subskrypcji [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt