PREMIERA: Złota zasada treningów rowerowych (i nie tylko)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mówi się, że nie ma złej pogody na uprawianie sportu. Jest tylko nieodpowiedni ubiór. Oczywiście jest to prawda. To dlatego w tym roku sezon rowerowy zakończył się najpóźniej w całej historii treningów dla twórcy My mobile, dokładnie 9 grudnia. Było to możliwe za sprawą dosyć wysokiej temperatury 9 C na wejściu oraz 6 C na wyjściu (odczuwalna niższa z powodu silnego wiatru).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tym miejscu skorzystać z pewnej rady. Warto bowiem robić pętle (nie ważne na dwóch kółkach czy biegowe), a nie powtarzalne trasy w jednej linii. Wszystko dlatego, gdyż później w momencie powrotu nie oglądamy tych samych widoków. Zdecydowanie lepiej się przemierza świat w skali mikro jak widzi się raz po raz coś nowego. W dodatku nie ma tego irytującego odczucia, że wkrótce znowu trzeba będzie wracać tą samą ścieżką.

Pętla ten problem rozwiązuje, w dodatku w kapitalnej aplikacji Relive świetnie się później ogląda animację z przebytą trasą. Oczywiście wszystko jest w widoku satelitarnym na wzór stacji Eurosport HD transmitującej wyścigi kolarskie. Tymczasem oficjalna witryna Relive jest już w całości dostępna w języku polskim po drobnym redesignie, czyli liftingu wizualnym. Możemy ją podziwiać w każdej chwili na www.relive.cc.

(fot. Relive/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt